| | |
Navigacija
| | |


| | |
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
| | |


| | |
Prisijungę vartotojai
⣫⣢ Prisijungę svečiai: 2

⣫⣢ Prisijungę nariai: 0

⣫⣢ Iš viso narių: 2
⣫⣢ Naujausias narys: JKM
| | |


| | |
Užsiemimų tvarkaraštis
<< Spalis 2017 >>
Pr An Tr Kt Pn Še Sk
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Nėra įvykių

| | |


| | |
Draugai ir partneriai
Šiaulių universitetas

Šiaulių universiteto Matematikos ir Informatikos fakultetas

ŠU MIF virtualus turas

CODERLAND -Programavimo pamokos visiems

| | |


| |
 

  Šioje skiltyje galite rasti visų JKM absolventų, bei moksleivių kurie mokosi dabar sąrašą. Per visą JKM gyvavimo laikotarpį, pradedant 1998 - aisiais metais, ją sėkmingai baigė daugiau nei 350 moksleivių.

Spauskite ant pasirinktos laidos pavadinimo norėdami peržiūrėti sąrašus ir nuotraukas.

 ▚ JKM I laida (1998-2000 m.m.)

 Pirmoji laida
  Šiaulių universitetas
  Informatikos katedra
  JKM I laida (1998-2000 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Gasparavičius Mindaugas
  2. Laurinavičius Paulius
  3. Pikčius Ramūnas
  4. Ragainis Juozas
  5. Razma Gediminas
  6. Tarvydas Tadas
  7. Eidukevičius Edvinas
  8. Kardelis Paulius
  9. Budrytė Neringa
  10. Lipinskas Saulius
  11. Milius Vytautas
  12. Rimkus Vidas
  13. Asačiovas Dima
  14. Gedgaudas Kęstutis
  15. Lukoševičiūtė Vytautė
  16. Norkutė Renata
  17. Radiševičiūtė Jomantė
  18. Skukauskaitė Laura
  19. Strelkauskaitė Audronė
  20. Zuokaitė Živilė
  21. Žalytė Aistė
  22. Baltulytė Audronė
  23. Bukauskas Valdas
  24. Jazdauskaitė Irma
  25. Kiriliuk Olegas
  26. Kislycina Tatjana
  27. Lazdauskas Audrius
  28. Sakalauskas Karolis
  29. Simonavičius Saulius
  30. Staišiūnas Marius
  31. Staškevičiūtė Laura
  32. Kuodys Romas

 ▚ JKM II laida (1999-2001 m.m.)

 Antroji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM II laida (1999-2001 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Aleksovas Livijus
  2. Bendžiūnas Nerijus
  3. Brikys Justinas
  4. Bružas Aurelijus
  5. Čėsna Sigitas
  6. Damkus Martynas
  7. Dobilas Kęstas
  8. Gricius Marius
  9. Grubliauskis Mantas
  10. Juškaitė Laura
  11. Kaklauskaitė Gintarė
  12. Kavalskytė Dovilė
  13. Kisieliutė Viktorija
  14. Kryževičiūtė Laima
  15. Labinas Aurimas
  16. Lipinskas Dovydas
  17. Lukauskas Marius
  18. Mackevičius Nerijus
  19. Makauskas Darijus
  20. Mikaliūnaitė Rasa
  21. Norvaiša Gediminas
  22. Petraitytė Sandra
  23. Poškutė Laura
  24. Prunskus Andrius
  25. Rauba Karolis
  26. Reizgevičius Marius
  27. Rimkus Vilius
  28. Rugaitis Aurimas
  29. Semionova Jelena
  30. Striaukaitė Rasa
  31. Stulginskaitė Audronė
  32. Tarbūnas Tautvydas

 ▚ JKM III laida (2000-2002 m.m.)

 Trečioji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM III laida (2000-2002 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Adomaitis Aurimas
  2. Barzinskis Donatas
  3. Beniušytė Raimonda
  4. Borisas Gvidas
  5. Civilka Domas
  6. Dimitrijevas Eugenijus
  7. Gailiūnas Rytis
  8. Graičiūnas Tadas
  9. Jasaitė Indrė
  10. Kšanavičiūtė Inga
  11. Kvekšas Dangis
  12. Linkevičius Arūnas
  13. Martinaitis Juozas
  14. Mikalajūnas Vygantas
  15. Milickis Ditas
  16. Minkus Rolandas
  17. Nifatov Jevgenij
  18. Pališaitis Justinas
  19. Pelegrimas Imantas
  20. Petrutis Nerijus
  21. Poluniovaitė Neringa
  22. Pronckus Andrius
  23. Puščius Arūnas
  24. Ruškys Andrius
  25. Sirius Mykolas
  26. Ščeponavičiūtė Vaida
  27. Šuminas Simas
  28. Tamošiūnas Eduardas
  29. Uža Audrius
  30. Vaitkutė Monika

 ▚ JKM IV laida (2001-2003 m.m.)

 Ketvirtoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM IV laida (2001-2003 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Bartkutė Justina
  2. Butkus Mindaugas
  3. Butnoris Vaidas
  4. Dankis Algirdas
  5. Diržys Laurynas
  6. Dubinas Andrius
  7. Dulinskas Vytenis
  8. Eigirdas Mantas
  9. Gailiūnas Justas
  10. Gedvilas Justinas
  11. Jankauskas Darius
  12. Jasas Tadas
  13. Kilpys Emilijus
  14. Kolčekovas Mindaugas
  15. Krencius Tomas
  16. Krištopaitytė Toma
  17. Kurmis Linas
  18. Linga Dainius
  19. Marcinkus Kęstutis
  20. Markevičius Liudas
  21. Miežytė Greta
  22. Mikalajūnas Audrius
  23. Novikovaitė Eglė
  24. Povilauskaitė Inesa
  25. Pužas Artūras
  26. Saulis Gediminas
  27. Stasiulaitytė Ieva
  28. Šateika Mindaugas
  29. Širvys Vaidotas
  30. Vaitkus Mindaugas
  31. Vėberytė Giedrė
  32. Vecka Vygintas
  33. Žėkas Ernestas

 ▚ JKM V laida (2002-2004 m.m.)

 Penktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM V laida (2002-2004 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Bublys Donatas
  2. Daukšas Marius
  3. Digrys Gediminas
  4. Gapšys Kęstutis
  5. Gugas Donatas
  6. Ivanauskaitė Irma
  7. Jarašiūnas Linas
  8. Jokubauskas Andrius
  9. Juodaitis Edgaras
  10. Kartočius Daivaras
  11. Karvelis Laurynas
  12. Kutra Aurelijus
  13. Malakauskas Algirdas
  14. Martinaitis Marius
  15. Mikalajūnas Vaidas
  16. Milevičius Remigijus
  17. Milkintis Raigedas
  18. Montvydaitė Aušra
  19. Morkūnaitė Vilija
  20. Načiūtė Rasa
  21. Naraveckas Edvinas
  22. Pališaitis Audrius
  23. Pališaitis Romas
  24. Petkutė Milda
  25. Ruškys Vaidas
  26. Stankus Marius
  27. Strakšaitė Agnė
  28. Šaučūnas Ramūnas
  29. Šmatavičius Liudas
  30. Timinskas Martynas
  31. Vencevičiūtė Lina
  32. Vilkas Aivaras
  33. Vlasovaitė Kristina
  34. Zibalis Matas
  35. Žaglinskis Justas
  36. Žakaris Lukas
  37. Šilževičius Valdas
  38. Uponavičius Vladas

 ▚ JKM VI laida (2003-2005 m.m.)

 Šeštoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM VI laida (2003-2005 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Baniulis Žygimantas
  2. Bareikis Nerijus
  3. Deveikis Jaunius
  4. Dubinskas Giedrius
  5. Gelžinis Aivaras
  6. Ignotas Virginijus
  7. Indrašius Simonas
  8. Karpinskas Mindaugas
  9. Kokšta Giedrius
  10. Lazarevas Artūras
  11. Makarevičius Pijus
  12. Masiliūnas Justinas
  13. Mekas Žygimantas
  14. Mikelinskas Danas
  15. Montvydaitė Ona
  16. Pavarotnikas Justas
  17. Petkauskas Robertas
  18. Podolskis Paulius
  19. Rimdžiūtė Neringa
  20. Samoškaitė Valda
  21. Savičianskas Šarūnas
  22. Sobutas Gintautas
  23. Statkus Justinas
  24. Šliupas Remigijus
  25. Šlivinskaitė Monika
  26. Toleikis Vėjūnas
  27. Urbonas Raimundas
  28. Vaičiulytė Simona
  29. Vainilavičius Aurimas
  30. Zaurys Edvinas

 ▚ JKM VII laida (2004-2006 m.m.)

 Septintoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM VII laida (2004-2006 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Alasauskis Mindaugas
  2. Aniulis Mantas
  3. Ašmantas Gediminas
  4. Bagdonavičius Mantas
  5. Balinskas Justinas
  6. Baltrušaitis Andrius
  7. Bazaras Vilius
  8. Bulzgis Kristijonas
  9. Caronkus Marius
  10. Čelkevičius Arūnas
  11. Gečiauskas Artūras
  12. Grišiūtė Vaida
  13. Jovaiša Arnoldas
  14. Judeikis Laimonas
  15. Jurys Marius
  16. Kaplunas Ilja
  17. Kasčiukaitis Edmundas
  18. Kaušila Paulius
  19. Labanauskas Dalius
  20. Lazdauskaitė Lina
  21. Leščinskas Andrius
  22. Miežytė Orinta
  23. Mikšys Andrius
  24. Nainys Modestas
  25. Narbutas Valdas
  26. Navickas Evaldas
  27. Plakys Mantas
  28. Raila Paulius
  29. Rakickas Egidijus
  30. Rutkauskas Justas
  31. Sabaliauskas Martynas
  32. Skupeika Saulius
  33. Striaukas Sigitas
  34. Šerpytytė Agnė
  35. Tamošaitis Kęstutis
  36. Uikis Irmantas
  37. Ukockas Eligijus
  38. Vaičiūnas Vilius
  39. Verbickaitė Ineta
  40. Vičaitė Agnė
  41. Vyšinskis Donatas
  42. Zaboras Monika
  43. Zapalskis Marius
  44. Žiūraitis Kasparas
  45. Žukauskas Saidas
  46. Senulytė Justė

 ▚ JKM VIII laida (2005-2007 m.m.)

 Aštuntoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM VIII laida (2005-2007 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Bernotas Gvidas
  2. Burdinas Dalius
  3. Čepaitis Gintautas
  4. Dūda Mintautas
  5. Dulevičius Mantas
  6. Glodenis Justinas
  7. Januškevičius Aidas
  8. Jomantas Darius
  9. Juodokas Martynas
  10. Kasparavičius Donatas
  11. Kneižytė Karolina
  12. Krincius Mantas
  13. Laurinavičiūtė Rasa
  14. Lešinskas Ramūnas
  15. Liepinis Rimantas
  16. Masiulis Domas
  17. Morkevičiūtė Lina
  18. Paškevičius Kęstutis
  19. Savičianskas Tomas
  20. Savitytė Toma
  21. Simonavičius Tadas
  22. Slavikaitė Dovilė
  23. Šimaitis Deividas
  24. Šurnaitė Alina
  25. Šurnaitė Margarita
  26. Vainorius Gintautas
  27. Vaitiekūnas Rytis
  28. Vizgirdas Egidijus
  29. Voitun Reda

 ▚ JKM IX laida (2006-2008 m.m.)

 Devintoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM IX laida (2006-2008 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Martynas Aliukevičius
  2. Mindaugas Baublys
  3. Jonas Bugaila
  4. Vilius Butkus
  5. Eglė Čepaitė
  6. Žilvinas Dapkus
  7. Nerijus Grigas
  8. Jonas Jakučionis
  9. Šarūnas Jarmulavičius
  10. Henrikas Judickas
  11. Paulius Juozilaitis
  12. Donatas Kavaliauskas
  13. Arūnas Kovalenko
  14. Mantas Labanauskas
  15. Linas Matakas
  16. Marius Milevičius
  17. Mantas Naujokas
  18. Bernardas Navickas
  19. Donatas Navidonskis
  20. Evaldas Ousinskis
  21. Dovilė Pavinkšnytė
  22. Giedrius Ribinskas
  23. Tadas Slotkus
  24. Nedas Žilinskas

 ▚ JKM X laida (2007-2009 m.m.)

 Dešimtoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM X laida (2007-2009 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Justas Balčiūnas
  2. Julius Bezaras
  3. Karolis Dziedzelis
  4. Maksim Gorochovskij
  5. Vytautas Labanauskas
  6. Mantas Matjušaitis
  7. Simonas Narkis
  8. Rytis Rackevičius
  9. Saulius Rackevičius
  10. Aurimas Šimkus
  11. Robertas Štitilis
  12. Ignas Vaitekūnas
  13. Arūnas Vaitkus
  14. Martynas Velička
  15. Rytis Zaloga
  16. Robertas Zvėga
  17. Jonas Žilinskas

 ▚ JKM XI laida (2008-2010 m.m.)

 Vienuoliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM XI laida (2008-2010 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Milda Černiauskaitė
  2. Liudas Daužvardis
  3. Domas Dieliautas
  4. Eimantas Godliauskas
  5. Vytautas Graičiūnas
  6. Renatas Jokubauskis
  7. Aurelijus Meiliūnas
  8. Arnas Morkys
  9. Paulius Šukys
  10. Paulius Vižinis
  11. Tomas Žukauskas

 ▚ JKM XII laida (2009-2011 m.m.)

 Dvyliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM XII laida (2009-2011 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Dovilė Vaičiulytė
  2. Martynas Baldauskas
  3. Paulius Gedminas
  4. Kornelijus Kymantas
  5. Titas Kulikauskas
  6. Laimonas Kvietkauskas
  7. Eimantas Likas
  8. Rytis Plečkauskas
  9. Remigijus Mačiulis
  10. Vilius Jakas
  11. Darius Zaloga

 ▚ JKM XIII laida (2010-2012 m.m.)

 Tryliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM XIII laida (2010-2012 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Justas Brazys
  2. Evaldas Kazlauskis
  3. Andrej Lebed
  4. Valentas Milčius
  5. Martynas Mockus
  6. Monika Skvireckaitė
  7. Tomas Šiukščius
  8. Modestas Tamašauskas
  9. Gerda Verbickaitė

 ▚ JKM XIV laida (2011-2013 m.m.)

 Keturioliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM XIV laida (2011-2013 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Dovydas Alminas
  2. Tomas Baškys
  3. Justas Girskis
  4. Deividas Joniškis
  5. Audrius Koncius
  6. Gediminas Lideikis
  7. Jonas Petrauskas
  8. Renatas Tankelevičius
  9. Justas Valantinas
  10. Adelina Varatinskaitė

 ▚ JKM XV laida (2012-2014 m.m.)

 Penkioliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Informatikos katedra
 JKM XV laida (2012-2014 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Paulius Čibinskas
  2. Darius Dranginis
  3. Ieva Ištuganovaitė
  4. Mindaugas Kruopys
  5. Kamilė Muzikantaitė
  6. Raigardas Serva

 ▚ JKM XVI laida (2013-2015 m.m.)

 Šešioliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Programų sistemų katedra
 JKM XVI laida (2013-2015 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Medas Augulis
  2. Juozapas Balčiūnas
  3. Povilas Frišmantas
  4. Modestas Garkevičius
  5. Jokūbas Pelanskis
  6. Lukas Petrikas
  7. Gytis Ramanauskas
  8. Irmantas Želionis

 ▚ JKM XVII laida (2014-2016 m.m.)

 Septynioliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Programų sistemų katedra
 JKM XVII laida (2014-2016 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Adomas Aleknavičius
  2. Džiugas Butkus
  3. Robertas Dambrauskas
  4. Hubertas Jankus
  5. Domantas Juškevičius
  6. Nedas Karanauskas
  7. Vladislav Kolupayev
  8. Juozas Paražinskas
  9. Paulius Sasnauskas
  10. Lukas Skėtrys
  11. Eglė Tankelevičiūtė
  12. Matas Žymantas
  13. ??? Arnas Kvedaravičius
  14. ??? Kristijonas Žalys

 ▚ JKM XVIII laida (2015-2017 m.m.)

 Aštuonioliktoji laida
 Šiaulių universitetas
 Programų sistemų katedra
 JKM XVIII laida (2015-2017 m.m.)
    Moksleiviai
  1. Adomas Auga
  2. Dominykas Baranauskis
  3. Arnas Bražas
  4. Vilius Butenis
  5. Gabija Grišiūtė
  6. Ugnius Sadauskas
  7. Aleksandras Skvorcovas
  8. Donatas Ubartas
  9. Linas Valiukonis
|