Tikslinės vietos

 

Informatikos specialistų trūksta visoje Lietuvoje, o ypatingai Šiaulių regione – tai rodo įvairiausi darbo rinkos tyrimai. Tą patį sako ir verslo atstovai, apsilankantys Šiaulių universiteto informatikos, matematikos ir e. studijų institute ir ieškantys darbuotojų savo įmonėms.

Švietimo ir mokslo ministerija, pamačiusi šį poreikį, skyrė tikslinį finansavimą informatikos specialistų rengimui Šiaulių universitete. 2015-2016 mokslo metams yra skirta 10 vietų.

Kuo šios tikslinės vietos ypatingos?

·         Jūs nemokėsite už mokslą net jei negausite studento krepšelio (studentams už studijas 80 proc. studijų kainos sumoka valstybė, o likusią dalį - būsimieji darbdaviai (verslo atstovai), jei pasirinkote dirbti valstybinėje įmonėje – viską finansuoja valstybė).

·         Baigę studijas 3 metus dirbsite įmonėje pagal savo specialybę, todėl neturėsite bėdų dėl patirties trūkumo.

 

Žingsniai stojančiajam, siekiančiam gauti tikslinį finansavimą:

  1. Užsiregistruoti LAMA BPO svetainėje ( http://www.lamabpo.lt ) bendrojo priėmimo metu (2015 06 01 - 2015 07 18 15:00 val.)
  2. LAMA BPO svetainėje užpildyti "Tikslinio finansavimo prašymą". Kaip tai padaryti galite peržiūrėti http://www.lamabpo.lt/sites/all/themes/lamabpo/demo_2013/tikslinis_prasymas.htm 
  3. Pasirašyti trišalę sutartį  tarp universiteto, darbdavio ir studento. 

 

Būsimos darbo vietos, pasirinkusiems Informatikos tikslinį finansavimą:

Akmenės rajono savivaldybė

2

Kelmės rajono savivaldybė

2

Mažeikių rajono savivaldybė

1

Pakruojo rajono savivaldybė

1

Radviliškio rajono savivaldybė

1

Skuodo rajono savivaldybė

1

Šiaulių miesto savivaldybė

1

Šiaulių rajono savivaldybė

2
Telšių rajono savivaldybė 1
 
 

Teirautis išsamesnės informacijos apie tikslinį finansavimą galite Programų sistemų katedroje (Višinskio g. 19, 303 kab.), el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  tel. 8 41 595 723, 8 41 590 401