Baigusiems kolegijas

Šiaulių universiteto Informatikos, matematikos ir e. studijų institutas skelbia  priėmimą į papildomas ir išlyginamąsias studijas.

 

Papildomųjų studijų programa yra skirta turintiems fizinių mokslų srities informatikos krypties arba technologijos mokslų srities informatikos inžinerijos krypties profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir planuojantiems stoti į Šiaulių universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto magistrantūros studijų programą Informatika. Šių vienerių metų studijų rezultatas – akademinė pažyma.

Bus studijuojami dalykai: Programavimo kalbos, Programinis tinklų valdymas, Modeliavimo pagrindai, Dirbtinis intelektas, Programų sistemų inžinerija, Kriptografija, Skaitiniai metodai ir optimizavimas (iš viso – 35 ECTS kreditai).

 

Išlyginamosios studijos skirtos tiems, kurie turi kolegijos baigimo diplomą ir siekia universitetinio bakalauro laipsnio. Studijų trukmė - ~ 2 metus (vidutiniškai 120 ECTS kreditų, priklausomai nuo to, kokie kolegijoje studijuoti dalykai gali būti užskaityti).

Plačiau apie papildomas ir išlyginamąsias studijas skaityti Matematikos ir informatikos fakulteto svetainėje http://www.su.lt/mif/stojantiesiems/mif-stojantiesiems.